Médiatanácsadó és Brand Manager

Pr és Marketing szolgáltatásaink, valamint nyomtatott és elektronikus termékeink területére: 20 év feletti, minimum érettségizett Médiatanácsadókat keresünk Budapest teljes területére, és a nagyobb városokba területi kizárólagossággal, saját üzlettér megteremtésére vállalkozói jogviszonyba+ jutalékos rendszerben.

Mi a feladat?

Nem hiszünk az azonnali  eladásban és a házalásban. A tanácsadóink felmérik az ügyfél érzelmeit, piaci helyzetét, terveit, és szükségleteit. Ezekre adunk megoldást, ami lehet egy arculat, üzleti partner közvetítése, vagy vásárló-ügyfélszerzés egy nemre-korra-lakóhelyre targetált Online kampánnyal.

A brand manager feladatok a  jól behatárolható elkészülési idővel és működéssel kalkulálható “dobozos”, print és online termékeinket értékesítését (domain név, tárhely, standard weboldal, arculattervezés, e-mail kampány) , jelenti induló vállalkozásoknak, vagy meglévőeknek, akik szeretnének új arculatot, és webes jelenlétet.

A Médiatanácsadói feladatok közé a megfelelő kommunikációs csatornák kiválasztása, az online és egyéb kampányokban való aktív közreműködés tartozik

Feladatok:

-Cégek auditálása, tanácsadás, a cég szolgáltatásainak bemutatása az érdeklődő cégeknek
-Stratégiai célok femérése és felállítása
-Igények felmérése, s ezek alapján kész dobozos termék megoldás ajánlása a már meglévő és jövőbeli potenciális ügyfelek számára
-Személyes kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyféllátogatás
-Új ügyfelek felkutatása
-Tárgyalások lebonyolítása, megállapodások megkötése
-Megrendelések rögzítése
-Részvétel a termék fejlesztésében (print, online)
-Anyagok átvétele/átadása

Elvárásaink

-Jó fellépés, határozottság
-Internet és számítógép ismerete
-Kiváló kommunikációs, tárgyalási készség
-Önálló munkavégzés, bemutatók megtartása (jó prezentációs készség )
-Pontosság, precizitás, céltudatosság
-Jó problémakezelő készség
-Számlaképesség

Előnyt jelent:

-Internetes kommunikációs eszközök ismerete
-Direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
-Marketing és kommunikációs végzettség
-Online és Webes piac ismerete
-Teljesítményorientált értékesítői szemlélet
-Kiemelkedő együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
-Ügyfélközpontú gondolkodásmód
-Meglévő kapcsolatok és tapasztalat

Amit kínálunk:

-Felelősségteljes munka
-Legfrissebb szakmai tudás
-Megbecsülés, szakmai, emberi támogatás
-Egyedi és versenyképes termékekkel foglalkozhatsz
-Önálló és változatos munka amire büszke lehetsz
-Teljesítményarányos bérezés
-Tréningek, szakmai továbbképzések
-Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Budapest kerületei és vidéki nagyvárosok Jelentkezést, fényképes szakmai önéletrajzot, motivációs levelet pdf formátumban (tehát nem .doc, nem .docx, ha így küldöd nem nyitjuk meg) a job@nrt-innovacio.hu címre várjuk!

Legyél sikeres és teljesedj ki nálunk!