Sitebuilder gyakornok

Mivel mi is reszponzívak vagyunk, ezért saját és ügyfeleink weboldalát is ennek megfelelően szereténk kialakítani

responsiveEzen céljaink megvalósítására keresünk egy stabil sitebuilder gyakornok srácot, aki még tanul, de úgy érzi már régen valami jó kis cégnél kellene CSS-t bűvölni, meg egy csomó minden van amit már jobban tud mint bárki más.
Saját projekt oldalaink gyakorlatból, majd a sales-es csapat munkája nyomán születő oldalakat előre kalkulált pénzért kell felépíteni.
Ha otthon vagy a CMS rendszerek és a sablonok  átalakításában és testreszabásában (WordPress fanok vagyunk) , szeretnél kibuildelni magadnak egy fix helyet,
ha egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol nyitottak az új dolgokra, akkor olvass tovább:

Feladatok: WordPress tudort keresünk de ha kódszinten tolod a Flat designt az sem baj

  • A marketing kommunikációs csapat tagjaként saját és meglévő valamint jövendő  ügyfeleink webes felületeinek kialakítása, ehhez kapcsolódó sitebuild feladatok  elvégzése, karbantartása
  • Ügyfelek és projektek vezetése a CRM rendszerben
  • Felületek, modulok testreszabása, SM modulok bekötése
  • Kreatívok tervezésének és gyártásának támogatása
  • Részvétel kommunikációs projektekben
  • Ergonómikus felhasználóbarát felületek kialakítása

Elvárások:

  • Proaktív hozzáállás (legyenek ötleteid, mutass olat ami annyira új, hogy már csak el kell adni)
  • Sitebuild tapasztalat(PHP, MySQL, jQuery, Ajax, HTML, XHTML, CSS)
  • működő referenciák
  • Heti 20 óra munka, 3 hónapra
  • Folyamatban lévő, vagy épp befejezett iskolai tanulmányok (lehetsz orvostanhallgató, vagy építész, vagy kőműves, csak érts ahhoz ami nekünk kell)
  • Internetes oldalak, szolgáltatások és közösségi oldalak rendszeres használata
  • Nyitottság a technológia, mobiltechnológia, újmédia megoldások iránt
  • Kreativitás, vizuális érzék
  • Dinamikus, határozott személyiség, önállóság, képes a folyamatos tanulásra
  • Egyéb más grafikai- audiovizuális érdeklődés – ismeret
  • Angol nyelvtudás – főleg olvasásban de persze írásban

Előnyök:

  • Hehe: érts mindenhez amit az elszállt álláshirdetésekben kérni szoktak (Web, grafika, 3D, fotó, videóvásás, térhajlítás)
  • WordPress rendszer alapos ismerete (Mi ezt szeretjük)
  • jófejség
  • HTML5 ismeret
  • Mobil alkalmazásfejlesztői ismeret
  • Tartalomkezelői (CMS) – szerkesztőségi rendszer ismeret
  • Grafikai szoftver kezelése (Photoshop, Illustrator, Indesign)
  • Fotózási ismeretek és géphasználat (DSLR)
  • FotoCinematográfiai érdeklődés és vagy gyakorlat
  • Korábbi gyakornoki, vagy más munka tevékenység
  • Magyar és nemzetközi webes trendek ismerete
  • Az angol mellett egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Alap pénz mellé külsős melók után részesedés.
  • Irodában saját Notebook, telefon
  • IKEA feeling-ű lakásiroda
  • Potya ebédek néha a Liszt Ferenc téren
  • Megmutathatod mit tudsz, lesznek élő referenciáid
  • Rálátás online kampány tervezésre
  • Referencia
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Vizsgaidőszakra és egyéb jófejségünkből adódó egyéb más helyzetre való tekintet
  • Laza időbeosztás, otthoni, neonomád munka lehetősége
  • KP külsős melókból- amiből fedezni tudod az elbérleted (ha csak nem dunai panorámás loft-ban laksz egyedül)
  • Kezelt ügyfelek, projektek utáni bónuszok (zsé: minden  hónap  max.15-ig)

Munkaidő:

  • Heti minimum 20 órában (legalább 3 hónapra vállalt feladat)

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Oktogon metrómegállónál, illetve a szervezési feladatokkal járó eseti helyi utazás

Hogyan Lehet Jelentkezni Az Állásra?

Küldj működő oldal refeket! Jelentkezést, fényképes szakmai önéletrajzot, motivációs levelet pdf formátumban (tehát nem .doc, nem .docx, ha így küldöd nem nyitjuk meg)  a job@nrt-innovacio.hu címre várjuk!